• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Dotacja Fundacji mBanku wspierająca projekt pt. „Międzyszkolny konkurs matematyczny połączony z dniem promocji matematyki”

Dotacja Fundacji mBanku wspierająca projekt pt. „Międzyszkolny konkurs matematyczny połączony z dniem promocji matematyki”

utworzone przez | gru 28, 2018 | Aktualności, mPotęga

Niezmiernie miło nam poinformować, że decyzją zarządu Fundacji mBanku, w dniu wczorajszym  nasza szkoła otrzymała dotację w wysokości  3890zł na realizację projektu pt. „Międzyszkolny konkurs matematyczny połączony z dniem promocji matematyki” .

Celem głównym projektu  jest popularyzacja matematyki oraz zachęcanie uczniów klas VIII i III Gimnazjum  do wyboru dalszej drogi kształcenia w klasach o kierunkach ścisłych. Ponadto konkurs ma zacieśnić współpracę między szkołami działającymi w środowisku lokalnym, budować więzi partnerstwa i koleżeństwa wśród uczniów oraz zachęcać  do podejmowania działań rozwijających   ich talenty i pasje.

Zaczynamy więc wytężoną pracę nad projektem  i zapraszamy wszystkich uczniów aby przyłączyli się do jego realizacji.

Skip to content