„Dzień Sportu i Rekreacji” w ZSOiZ w Ciechanowcu

utworzone przez | cze 20, 2024 | Aktualności, Samorząd Uczniowski, Sport

W dniu 20 czerwca tradycyjnie obchodziliśmy szkolny „Dzień Sportu i Rekreacji”. Każdy uczeń mógł wybrać aktywność fizyczną w której się najlepiej czuje, a byli tacy, którzy startowali w kilku dyscyplinach sportu! Ten dzień rozpoczęliśmy od sztafety „olimpijskiej” naszych nauczycieli wokół boiska z ogniem olimpijskim. Pan Dyrektor Łukasz Godlewski, który przewodził sztafecie na jej zakończeniu zapalił „znicz”. Następnie odsłuchaliśmy hymnu olimpijskiego a Pan Dyrektor oficjalnie rozpoczął nasz szkolny dzień sportu. 

.

W tym roku bawiliśmy się i rywalizowaliśmy w piłce nożnej, siatkówce, tenisie stołowym, tenisie ziemnym, pchnięciu kulą i strzelectwie. Podczas turniejów nie brakowało niespodzianek. Tak było m.in. w turnieju piłki nożnej, gdzie w finale znaleźli się uczniowie klas pierwszych. 

Największe atrakcje były po poczęstunku w formie gorących kiełbasek i karkówki. Finałowe starcia w poszczególnych konkurencjach oraz tradycyjny mecz piłki nożnej nauczyciele kontra zwycięzcy turnieju.

Przez cały dzień panowała radosna atmosfera i wszyscy w dobrych nastrojach opuszczali boiska szkolne. Pamiętajmy, że aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. W związku z tym zachęcamy wszystkich do spędzenia czasu w trakcie wakacji w sposób aktywny.

Poniżej przedstawiamy wyniki z poszczególnych dyscyplin:

SIATKÓWKA

1 miejsce – 2 B LO

2 miejsce – 2 D TECH

3 miejsce – 1 B LO

PIŁKA NOŻNA

1 miejsce – 1 A LO

2 miejsce – 1 B LO

3 miejsce – 2 A LO

TENIS STOŁOWY

1 miejsce – Paweł Mioduszewski – 2 D TECH

2 miejsce – Marceli Wyszyński – 2 D TECH

3 miejsce – Olga Ślepowrońska – 1 B LO

STRZELECTWO

1 miejsce – Emilia Zalewska –  2 C LO

2 miejsce – Katarzyna Bakunowicz – 3 C LO

3 miejsce – Krystian Ruciński – 2 C LO

TENIS ZIEMNY

1 miejsce – Artur Szymoniak

2 miejsce – Piotr Krakówko – 2 C LO

3 miejsce – Bartosz Szulborski – 2 C LO

PCHNIĘCIE KULĄ

1 miejsce – Kacper Szerszenowicz – 2 A LO

2 miejsce – Igor Sękal – 1 B LO

3 miejsce – Dawid Tymiński – 1 B LO

Dla zwycięskich drużyn Dyrektor szkoły Pan Łukasz Godlewski ufundował nagrody w postaci dofinansowania lub sfinansowania wycieczki.

Zdjęcia wykonał i obrobił cyfrowo Marceli Wyszyński uczeń Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

Skip to content