• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • 11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI w Internacie ZSOiZ w Ciechanowcu

11 LISTOPADA – NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI w Internacie ZSOiZ w Ciechanowcu

utworzone przez | lis 11, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023, Z życia Internatu

W ramach spotkania grupy wychowawczej młodzież Internatu włączyła się we wspólne świętowanie ważnych uroczystości. Tym razem okazją było święto państwowe 11 LISTOPADA- NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Z  tej okazji wychowankowie grupy V z wychowawcą wykonali pracę o tematyce patriotycznej. Przeprowadzone spotkanie było bez wątpienia nie tylko uczczeniem tego ważnego święta narodowego, ale też skłoniło niejednego ucznia do refleksji na temat naszej historii, tradycji, przynależności społecznej i kulturowej z własnym narodem.

 

Skip to content