Pierwsze miejsce w POLSCE naszego Liceum

Szanowni Państwo,
z dumą informujemy że nasi uczniowie Oddziałów Przygotowania Wojskowego / Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych w ramach Liceum Ogólnokształcącego zajęli w kategorii skuteczności nauczania i przygotowania klas wojskowych pierwsze miejsce  w Polsce.

W latach 2021-2022 aż 92% absolwentów naszych klas wojskowych dostała się na dobrowolną zasadniczą służbę wojskową i odbyła/odbędzie skróconą służbę przygotowawczą. Uczniowie rocznika 2021/2022 służbę odbędą w 1 Warszawskiej Brygadzie Pancernej im. Tadeusza Kościuszki w Wesołej. Serdecznie gratulujemy uczniom uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów w przyszłej karierze zawodowej w wojsku.

Nasza szkoła jest w elitarnym gronie placówek kształcących przyszłych żołnierzy Wojska Polskiego. Dzięki uczęszczaniu do klasy certyfikowanej przez Ministerstwo Obrony Narodowej nasi uczniowie mogą liczyć BEZPŁATNIE na:
– pełne umundurowanie (3 rodzaje munduru: wzór 2010, wzór 2020, mundur galowy), bluza ocieplana typu polar, kurtka wojskowa, beret, plecak taktyczny, rękawice i czapka zimowa,
– wyjazdy na poligony wojskowe oraz jednostki wojskowe w: Zegrzu, Łomży, Białymstoku, Hajnówce, Bielsku Podlaskim,
– zajęcia wojskowe i warsztaty prowadzone przez żołnierzy Wojska Polskiego oraz instruktorów,
– tygodniowe obozy wojskowe na terenie jednostek wojskowych, Ciechanowca i w Zakopanem.

Skip to content