• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Sukces Kadetów ZSOiZ w Ciechanowcu w Wojewódzkich Eliminacjach do Strzeleckich Mistrzostw Polski Klas Wojskowych

Sukces Kadetów ZSOiZ w Ciechanowcu w Wojewódzkich Eliminacjach do Strzeleckich Mistrzostw Polski Klas Wojskowych

utworzone przez | paź 11, 2022 | Aktualności, Klasa wojskowo sportowa, Rok szkolny 2022/2023

W dniu  07.10.2022r. na obiektach Zespołu Szkół im. gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej odbyły się eliminacje do „Strzeleckich  Mistrzostw Polski Klas Wojskowych” uczestniczących w programach Ministerstwa Obrony Narodowej Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe oraz Oddziały Przygotowania Wojskowego.

W rywalizacji brało udział 11 drużyn z całego województwa podlaskiego. Zawody odbyły się na strzelnicy wirtualnej. Do zadań drużyn  należało zlikwidowanie celów w ciągu zaledwie 90 sekund.             

Najlepiej  z tym zadaniem poradziła sobie drużyna ZSOiZ w Ciechanowcu, dystansując inne zespoły z ponad 70 punktową przewagą.

Warto zaznaczyć , iż zajęcia prowadzone na naszej  strzelnicy pneumatycznej przez instruktorów Pana Arkadiusza Kendzierskiego i Pana Radosława Ostaszewskiego, w znacznym stopniu przyczyniły się do osiągnięcia tego sukcesu.

Zwycięski skład drużyny:

Igor Bruliński – 4c,

Kacper Malinowski – 4c,

Kacper Piotrowski – 4c,

Opiekun drużyny: Arkadiusz Kendzierski

Zwycięstwo w tych eliminacjach daje możliwość reprezentowania naszego województwa , a przede wszystkim Powiatu Wysokomazowieckiego i Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu na arenie ogólnopolskiej.

Serdecznie gratulujemy kadetom i opiekunom zwycięskiej drużyny i życzmy miejsca na podium ogólnopolskim.

Skip to content