• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Wojskowy Dzień Szkoleniowy klas realizujących program „Oddziały Przygotowania Wojskowego”

Wojskowy Dzień Szkoleniowy klas realizujących program „Oddziały Przygotowania Wojskowego”

W dniach 20-21 września 2022 r. kadeci klas 2A,2C,3A,3C realizujący program „Oddziały Przygotowania Wojskowego” uczestniczyli w kolejnym szkoleniu prowadzonym przez naszą jednostkę patronacką, czyli 18 Pułk Logistyczny w Łomży.

Pierwszego dnia w zajęciach uczestniczyły klasy drugie, natomiast kolejnego dnia klasy trzecie. Kadeci ZSOiZ w Ciechanowcu w ciągu tych dwóch dni szkoleniowych zdobywali wiedzę i doskonalili umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej z następujących zagadnień:

– musztra indywidualna i zespołowa,

– działanie podczas marszu, szyki marszowe i patrolowe,

– przygotowanie żołnierza do walki w działaniach taktycznych.

Skip to content