• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Mistrzostwa Województwa U20 i mityng lekkoatletyczny – Białystok 28.05.2023 r.

Mistrzostwa Województwa U20 i mityng lekkoatletyczny – Białystok 28.05.2023 r.

W piękny niedzielny dzień odbyły się w Białymstoku Mistrzostwa Województwa Podlaskiego U20. W tej kategorii wiekowej UKS „Rotmistrz” Ciechanowiec wystawił Angelikę Moczulską i Mateusza Szymaniaka, którzy po pięknych technicznie rzutach zdobyli złote medale i stanęli na najwyższym stopniu podium.

Dobre starty zanotowali też nasi zawodnicy w mityngu. Jak zwykle dobrze radziła sobie Ewa Jankowska, która w pchnięciu kulą zajęła III miejsce. III miejsce w rzucie oszczepem zdobyła Ola Sacharczuk. Na pochwałę zasługują też najmłodsze nasze zawodniczki UKS „Rotmistrz” Ciechanowiec startujące w rzucie dyskiem. Maja Faszczewska i Zuzanna Kryńska walczyły z zawodniczkami dwa lata starszymi i pierwsza z wymienionych zajęła III miejsce a druga IV miejsce.

Coraz lepiej poczyna sobie w sprincie Kamil Mądry a w rzucie dyskiem Sandra Akonom.

Wszystkim naszym zawodnikom dziękujemy za udane i życzymy jeszcze lepszych rezultatów w następnych.

Skip to content