Nowa Era Informatyki i Poligrafii w ZSOiZ Ciechanowiec!

utworzone przez | paź 3, 2023 | Aktualności, Technikum

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu zaszła rewolucja w dziedzinie edukacji informatycznej i poligraficznej! Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Wami naszą najnowszą innowacją – nową pracownią Informatyczno-Poligraficzną, która jest prawdziwym przełomem w świecie edukacji.

Co czyni tę pracownię tak wyjątkową? Już odpowiadamy! Nasze stanowiska są wyposażone w zaawansowane komputery, które spełniają najwyższe wymagania w dziedzinie informatyki. To idealne miejsce do nauki i tworzenia zaawansowanych projektów graficznych oraz innych zadań, które wymagają mocy obliczeniowej.

Ale to nie wszystko! Nasza pracownia jest tak zaprojektowana, aby była nie tylko miejscem pracy przy komputerach, ale także przestrzenią, gdzie możemy korzystać z tradycyjnych narzędzi poligraficznych, oraz prowadzenia innych klasycznych lekcji. Jak to możliwe? Otóż nasze monitory komputerowe zostały umieszczone w specjalnych, wysuwanych pionowo szufladach, które pozwalają na swobodne korzystanie z biurek i stanowisk, bez konieczności wykorzystywania komputerów.

Dzięki tej innowacyjnej koncepcji, nasza klasa staje się uniwersalnym miejscem nauki, gdzie spotykają się tradycja i nowoczesność. Szuflady są, oczywiście, zabezpieczone przed samoistnym opadaniem i opuszczaniem, co gwarantuje bezpieczne korzystanie z tej nowatorskiej przestrzeni.

To nie pierwsza taka innowacja w naszej szkole! Ta nowoczesna pracownia informatyczno-poligraficzna jest już drugą w naszym Zespole Szkół, co dowodzi naszej ciągłej chęci dostosowywania się do najnowszych trendów i potrzeb naszych uczniów.

Jesteśmy dumni, że możemy dostarczyć naszym uczniom możliwość nauki w tak nowoczesnym i zaawansowanym środowisku. To nie tylko miejsce, gdzie zdobywają wiedzę, ale także kreatywną przestrzeń do tworzenia i eksploracji nowych pomysłów.

A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Właśnie do naszej nowoczesnej pracowni wjechał najnowszy sprzęt poligraficzny, którym jesteśmy nadzwyczajnie podekscytowani. Już wkrótce podzielimy się z Wami wszystkimi szczegółami i możliwościami, jakie niesie ze sobą ten sprzęt. Bądźcie gotowi na jeszcze więcej inspirujących informacji!

To dopiero początek naszej przygody z nową pracownią Informatyczno-Poligraficzną w ZSOiZ Ciechanowiec. Już teraz czujemy, że to miejsce stanie się źródłem wielu niezapomnianych doświadczeń edukacyjnych.

Razem tworzymy przyszłość edukacji!

Pracownia powstała ze środków unijnych w ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Profesjonalizm w działaniu skuteczność w przyszłość”. Pomysłodawcą projektu i wizualizacji klasopracowni jest dyrektor naszej szkoły Pan Łukasz Godlewski. Dziękujemy!

Skip to content