Podlaskie Wojewódzkie Zawody LDK BIAŁYSTOK 06.05.2023

utworzone przez | maj 11, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

W sobotę 06.05.2023r na stadionie w Białymstoku odbyły się zawody lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych objętych programem LDK i zrzeszanych w klubach naszego województwa. Do rywalizacji w sobotni chłodny dzień przystąpiło około 300 młodych lekkoatletów.

Klub UKS „Rotmistrz” Ciechanowiec wystawił 13 osobową kadrę. Wszyscy nasi młodzi zawodnicy starali się osiągać dobre rezultaty i dobrze się bawić. Dla części startujących były to pierwsze zawody i walczyli nie tylko z rywalami ale też ze stresem.

Zmagania naszych młodych sportowców zakończyły się zdobyciem czterech medali:

  • złoty medal w wieloskoku zdobyła Patrycja Sokołowska,
  • srebrny medal w wieloskoku zdobył Maciej Tymiński
  • brązowe medale w wieloskoku i pchnięciu kulą zdobył Alan Nagórka.

Składamy wielkie gratulacje naszym młodym zawodnikom za osiągnięcie wysokich rezultatów i życzymy dalszych sukcesów w karierze sportowej.

Skip to content