Kadeci ZSOiZ w Ciechanowcu na Targach Służby i Pracy.

W dniach 17-18 marca 2023r. kadeci Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu mieli możliwość uczestniczyć w Targach Służby i Pracy zorganizowanych w Wysokiem Mazowieckiem. Podczas imprezy nasi uczniowie mogli zapoznać się  z ofertą edukacyjną wyższych uczelni wojskowych, a także porozmawiać z  żołnierzami różnych formacji wojskowych z naszego regionu o specyfice służby w danej jednostce. Na tym wydarzeniu nie zabrakło również sprzętu wojskowego jakim dysponuje nasza armia.

Podczas targów Kadeci z Pododdziału Reprezentacyjnego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu zaprezentowali również układ musztry paradnej, a na naszym stoisku kadeci szkolili odwiedzających z obsługi broni. Chętni uczniowie wzięli również udział w konkursach dotyczących Sił Zbrojnych RP, w których wykazali się dużą wiedzą w tym zakresie.

Skip to content