• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Kolejny sukces uczniów ZSOiZ w Ciechanowcu! Uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających otrzymanie stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Kolejny sukces uczniów ZSOiZ w Ciechanowcu! Uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających otrzymanie stypendium Prezesa Rady Ministrów.

utworzone przez | lis 19, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 18 listopada 2022 r. w sali konferencyjnej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających uzyskanie przez uczniów ZSOiZ w Ciechanowcu stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023, które jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień edukacyjnych w Polsce.

 Stypendium Prezesa Rady Ministrów wynosi łącznie 3.000,00 zł i wypłacane jest w dwóch transzach.

Troje uczniów naszej szkoły zostało docenionych ze względu na najwyższe średnie ocen w typach szkół, do których uczęszczają. Są to:

  1. Seweryn Lipski, kl.4a LO (śr. ocen 5,54)
  2. Maciej Czołomiej, kl.2b Tech. (śr. ocen 5,32)
  3. Anna Bakunowicz, kl. 4b Tech. (śr. ocen 4,85)

Naszym uczniom towarzyszyła Wicedyrektor szkoły Pani Katarzyna Rostkowska. 

Uczniowie otrzymali dyplomy z rąk Pana Dariusza Piontkowskiego – Wiceministra Edukacji i Nauki oraz Pani Beaty Pietruszki – Podlaskiego Kuratora Oświaty. Serdecznie gratulujemy stypendystom wysokich wyników w nauce oraz życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych!

Skip to content