Nasi Uczniowie zdeklasowali przeciwników! 

utworzone przez | kwi 18, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

W dniu 14 kwietnia 2023r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem zostały przeprowadzone eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Wzięli  w nich udział uczniowie w trzech grupach wiekowych: szkoły podstawowe kl. I-IV, szkoły podstawowe kl. V-VIII i szkół ponadpodstawowych.

Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów:

·       Paweł Mioduszewski 1D Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

·       Jakub Kamiński 1D Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej

Paweł zajął I miejsce a Jakub miejsce II. Serdecznie gratulujemy!

Eliminacje przeprowadzone zostały w dwóch etapach: pisemnego testu wiedzy i ustnych odpowiedzi na wylosowane zestawy pytań. Po dokonaniu oceny testu pisemnego przez jury, przystąpiono do rozgrywek finałowych.

Mecenat nad konkursem objął Starosta Wysokomazowiecki Pan Bogdan Zieliński.  

Z wielkim zadowoleniem przyjęliśmy wiadomość, iż uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie laureatów XLIII edycji eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” Wysokie Mazowieckie 2023. Tym samym zakwalifikowali się do następnego szczebla turnieju, czyli eliminacji wojewódzkich, które odbędą się 25 maja.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. 

 

Skip to content