Stypendia Starosty Wysokomazowieckiego dla naszych Uczniów

utworzone przez | lut 17, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

W dniu 16.02.2023 r. odbyła się uroczystość przyznania stypendiów Starosty Wysokomazowieckiego w ramach Lokalnego programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży, pobierających naukę na terenie powiatu wysokomazowieckiego. W uroczystym wręczeniu stypendiów młodzieży towarzyszyli rodzice, nauczyciele, dyrektorzy szkół oraz członkowie Komisji Oświaty, Spraw Społecznych, Kultury i Sportu.

Nagrodę za osiągnięcia w nauce otrzymało 30 uczniów z czterech szkół, prowadzonych przez powiat wysokomazowiecki. Warunkiem przyznania nagrody było uzyskanie średniej ocen min. 5,0. Jak podkreślił Pan Starosta Bogdan Zieliński, w tym roku mija już 10 lat od przyznania pierwszych wyróżnień. Przyznane stypendia wynoszą 1000 złotych na Ucznia.

Stypendiami Starosty za wysokie wyniki w nauce w I półroczu roku szkolnego 2022/2023 z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu zostali nagrodzeni:

 • Tymiński Sebastian – średnia ocen 5,13
 • Wilkowska Alicja – średnia ocen 5,13
 • Tymińska Karolina – średnia ocen 5,00
 • Borzym Marta Dominika – średnia ocen 5,00
 • Stryjek Aleksandra – średnia ocen 5,00
 • Zieleniewska Milena – średnia ocen 5,00
 • Lipski Seweryn Mikołaj – średnia ocen 5,38
 • Pawlik Jakub – średnia ocen 5,25
 • Zawistowski Paweł – średnia ocen 5,00
 • Halliopa Aleksandra – średnia ocen 5,13
 • Niczyporuk Aleksandra – średnia ocen 5,00
 • Łokieć Klaudia – średnia ocen 5,00
 • Czołomiej Maciej Łukasz – średnia ocen 5,05

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Skip to content