Święty Mikołaj pomaga zdolnym i zaangażowanym społecznie uczniom.

utworzone przez | paź 29, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

Wieloletnią tradycją ZSOiZ w Ciechanowcu jest realizacja Programu Stypendialnego Fundacji Świętego Mikołaja polegającego na wspieraniu najzdolniejszych i najbardziej zaangażowanych w życie społeczności szkolnej uczniów.

W dniu 26.10.2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów przyznanych na rok szkolny 2022/2023, które otrzymały następujące uczennice:

Aleksandra Stryjek – klasa IIIB LO

Aleksandra Rutkowska – klasa IVC LO

Uzyskanie stypendium jest możliwe dzięki spełnieniu ściśle określonych kryteriów związanych z osiąganiem wysokich wyników edukacyjnych, odnoszeniem sukcesów w konkursach i olimpiadach oraz z zaangażowaniem w działania społeczne.

Stypendystkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

Skip to content