Turniej Siatkówki Chłopców o Puchar Dyrektora ZSOiZ w Ciechanowcu

utworzone przez | mar 28, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023, Sport

W dniu 23 marca w naszej hali sportowej odbył się Turniej Siatkówki Chłopców o Puchar Dyrektora ZSOiZ w Ciechanowcu w kategorii szkół podstawowych. Uroczystego otwarcia i przywitania młodych zawodników dokonał Pan Dyrektor Łukasz Godlewski. Następnie siatkarze przystąpili do rozgrywek.  Na parkiecie rywalizowały drużyny z pięciu szkół. Turniej rozgrywany był w systemie „każdy z każdym” i przebiegał w przyjaznej atmosferze, co stworzyło doskonałą okazję do integracji uczniów poprzez sport. 

Zawody były również promocją Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych.

Na zakończenie drużyny mogły odebrać zasłużone medale, puchary i dyplomy a najlepsi zawodnicy w swoich zespołach nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i zapraszamy do naszej szkoły na dłużej.

Klasyfikacja końcowa:

1. SP Szepietowo

2. SP Ciechanowiec

3. SP Dziadkowice

4. SP 1 Wysokie Mazowieckie

5. SP Nur

Skip to content