Wigilia uczniów Internatu

utworzone przez | sty 3, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

Wigilia internacka na 270 osób? Tak to możliwe, ale tylko w ZSOiZ w Ciechanowcu J

Dnia 21 grudnia 2022 r. na Hali Sportowej ZSOiZ w Ciechanowcu odbyła się wigilia mieszkańców i pracowników internatu. W uroczystości uczestniczyli m.in.: , Proboszcz Parafii Trójcy Przenajświętszej – Ksiądz Dziekan Tadeusz Kryński, Dyrektor szkoły – Pan Łukasz Godlewski, Burmistrz Ciechanowca – Pan Eugeniusz Święcki, kierownik internatu Pani Elżbieta Bryc, wychowawcy i wszyscy pracownicy internatu.

Na początku spotkania opłatkowego głos zabrała młodzież mieszkająca w internacie, która pod kierownictwem wychowawców przedstawiła piękny montaż słowno – muzyczny, dzięki któremu zapoznali wszystkich z różnorodnością tradycyjnych i współczesnych kolęd. Wykonano aż 6 utworów.

Po części artystycznej głoś zabrał dyrektor szkoły Pan Łukasz Godlewski, który przywitał wszystkich przybyłych gości. Następnie odczytano fragment Pisma Świętego, po którym wszyscy dzielili się opłatkiem i życzyli sobie wszelkiej pomyślności na nadchodzące święta. Życzenia dla młodzieży przekazał także włodarz naszego miasta Pan Eugeniusz Święcki.  

 

Po pysznej kolacji przygotowanej przez Panie kucharki magiczny wieczór trwał dalej… wszyscy wspólnie śpiewali kolędy i świetnie się bawili. Młodzież Internatu wyraziła słowa wdzięczności gościom za swoją obecność na tym spotkaniu, które upłynęło w miłej, świątecznej i rozśpiewanej atmosferze.

 

Skip to content