Wycieczka do Białegostoku z okazji Mikołajek

utworzone przez | gru 8, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

Dnia 6.12.2022 młodzież klasy 3cLO pod opieką Wychowawczyni – Pani Katarzyny Rostkowskiej oraz Pani Agnieszki Kędzierskiej wybrała się na wycieczkę do Białegostoku z okazji Mikołajek.

Po dotarciu na miejsce uczestnicy udali się do kina Helios w Galerii Jurowieckiej na seans, który wywołał mnóstwo śmiechu. Kolejnym punktem programu był Logic Room i laserowy paintball. Tu młodzi musieli wytężyć swoje zmysły i rozwiązać mnóstwo interesujących zagadek. Następną, a zarazem ostatnią atrakcją było lodowisko, gdzie w sposób aktywny przy fajnej muzyce można było spędzić czas.

Wycieczka była doskonałą okazją do wartościowego i aktywnego spędzenia czasu, lepszego wzajemnego poznania, integracji zespołu klasowego.

Skip to content