Wycieczka integracyjna do Warszawy!

utworzone przez | kwi 20, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

W dniu 13.04.2023r. uczniowie klasy 1C technikum, 1C LO oraz kilku uczniów klasy 1b technikum wraz z opiekunami p. Martyną Zdunek, p. Lidią Kierzkowska oraz p. Barbarą Jóźwiak wyruszyli na wycieczkę do stolicy.

W pierwszej kolejności wybrali się na Forty Bema gdzie czekała na nich atrakcja terenowa – paintball laserowy w wersji militarnej. Stworzony na wzór systemu szkoleniowego M.I.L.E.S. Gra odbyła się przy użyciu replik prawdziwej broni z zamontowanymi w karabinach celownikami optycznymi.

Następnie cała grupa odwiedziła galerię handlową ”Wola Park”. Uczniowie mogli zjeść tam ciepły posiłek oraz zrobić zakupy wedle swoich upodobań.

Ostatnim przystankiem był dom zagadek. Uczestnicy gry przenieśli się na 60 minut do tematycznie przygotowanych pokojów zagadek tzw. Escape Room z których musieli się wydostać. Zmierzyli się wspólnie z przygotowanymi wcześniej przez organizatorów zagadkami: logicznymi, na spostrzegawczość, na kreatywność, a także wymagającymi odrobiny sprytu. Wszyscy zadowoleni i w dobrych humorach wrócili bezpiecznie do swoich domów oraz internatu.

 

Skip to content