Wycieczka kl. IIA LO do Warszawy

utworzone przez | paź 29, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

28 października br. uczniowie klasy IIA LO wraz z kilkoma kolegami z kl. IIB LO i IIC LO wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Młodzieży towarzyszyli wychowawcy i opiekunowie: Pan Wojciech Włostowski oraz Pan Dariusz Okieńczuk.  Wyjazd odbył się ramach realizowanego w naszej szkole unijnego projektu „Wysoka jakość edukacji kluczem do kariery”, w ramach którego uczniowie mieli zapewniony bezpłatny transport, posiłek oraz bilety do Centrum Nauki „Kopernik”.

 

Po dotarciu do Warszawy uczestnicy wycieczki udali się do kręgielni „Hulakula”. Tam spędzili w aktywny sposób dwie godziny, grając w kręgle.

Po dużej dawce sportowego wysiłku i dobrej zabawy przewidziano czas na posiłek. Smaczny i pożywny obiad w restauracji „Hamburger z Karaibów” dodał uczestnikom wyjazdu energii. Była ona niezbędna na ostatnim, kluczowym etapie wycieczki – wizycie w Centrum Nauki „Kopernik”. Zgodnie z założeniami programowymi wyjazdu, młodzież miała tam okazję podnieść swoje kompetencje w zakresie przedsiębiorczości i nauk ścisłych.

Wycieczkę można uznać za bardzo udaną.  Była ona doskonałą okazją do wartościowego i aktywnego spędzenia czasu, lepszego wzajemnego poznania, integracji zespołu klasowego oraz rozwoju wiedzy i umiejętności.

 

Skip to content