Wyjazd uczniów do Centrum Nauki Kopernika

utworzone przez | paź 26, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

W ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Wysoka jakość edukacji kluczem do kariery” klasy IA i IC LO wyjechały bezpłatnie na edukacyjną wycieczkę do Warszawy.

Program obejmował zajęcia z języka angielskiego, wizytę w Centrum Nauki Kopernik i seans filmowy. W ramach wyjazdu uczniowie mieli zapewniony bezpłatny transport, bilety wstępu oraz dwudaniowy obiad.

 „Ludzie kształtują świat przyjazny dla siebie i natury, rozwijając i stosując naukę.”- taka wizja przyświeca CNK i zgodnie z nią nasi uczniowie poznawali kolejne tajniki otaczającego nas świata i zjawis.

Seans filmowy najnowszej adaptacji komiksu z uniwersum DC pt „Black Adam” na pewno usatysfakcjonował miłośników komiksowych historii i wartkiej akcji.

Projekt „Wysoka jakość edukacji kluczem do kariery” nr RPO.03.01.02-20-0446/19współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

Skip to content