Zespół Szkół w Ciechanowcu pomaga w potrzebie !

utworzone przez | paź 6, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

W dniu 2 października, na hali ZSOiZ w Ciechanowcu, odbył się koncert charytatywny, organizowany przez Burmistrza Ciechanowca, na rzecz rodziny Państwa Grabarz, która w pożarze straciła dorobek swojego życia. Również młodzież naszej szkoły, tj. uczniowie Technikum Usług Fryzjerskich i Kosmetycznych oraz Oddziałów Przygotowania Wojskowego zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy na rzecz poszkodowanej rodziny. Nasze stanowiska jak zawsze wzbudzały zainteresowanie. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę uczennic klas TUFiK, które wykonywały powyższą pracę:

 

Klasa 1a TUFiK

 1. Andrzejewsja Hanna
 2. Siekierko Klaudia
 3. Wysocka Julia
 4. Smorczewska Wiktoria
 5. Biała Zuzanna
 6. Lipska Wiktoria

Klasa 1b TUFiK

 1. Ofman Natalia
 2. Malinowska Izabela

Klasa 2b TUFiK

 1. Roszkowska Weronika
 2. Myśliborska Paulina
 3. Młynarczuk Gabriela

Klasa 3b TUFiK

 1. Lewczuk Patrycja
 2. Jaźwińska Martyna
 3. Bartnikowska Wiktoria
 4. Siejk Agata
 5. Kuczyńska Kornelia
 6. Rostkowska Kamila
 7. Żebrowska Ewa

Uczniowie Oddziałów Przygotowania Wojskowego:

 1. Kacper Kaczyński,
 2. Bartłomiej Smorczewski
 3. Julia Konobrocka
 4. Magdalena Miluska
 5. Joanna Klimiuk
 6. Jakub Szydlowski
 7. Bartosz Stankiewicz
 8. Bartek Szulborski
 9. Konrad Krysiewicz
 10. Wiktor Łopuski
 11. Mateusz Dłuski
 12. Konrad Tymiński
 13. Natalia Sołtysiak
 14. Dawid Kostro
 15. Wiktoria Osowska

Słowa podziękowania kierujemy także do opiekunów naszej młodzieży: Pani Sylwia Grzymała, Pani Emilia Krysińska, Pan Arkadiusz Kendzierski. Dziękujemy także dyrektorowi naszej szkoły Panu Łukaszowi Godlewskiemu za wsparcie organizacji charytatywnego koncertu.  

Skip to content