Alpakowe Przygody 1C Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej na Wiejskim Safari

utworzone przez | wrz 17, 2023 | Rok szkolny 2023/2024, Technikum

Klasa 1C Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej niedawno wyruszyła w niezapomnianą przygodę do urokliwego rancza w Sówce, niedaleko naszego ukochanego Ciechanowca. To była wycieczka pełna uśmiechów i niezapomnianych chwil, które jeszcze długo będą wspominane.

Wycieczka była prawdziwym festiwalem spotkań z różnorodnymi zwierzętami. W ranczu mieliśmy okazję zanurzyć się w świat alpak, kózek, ptaków wiejskich, wielbłądów, kucyków, osiołków i wielu innych uroczych stworzeń. Alpaki, z ich długimi i delikatnymi włosami, oraz kózki z temperamentem rozbawiły nas do łez. Mogliśmy karmić, głaskać, a nawet przytulać te wyjątkowe zwierzęta. Spacer z alpaką okazał się prawdziwym hitem wśród uczestników wycieczki.

Kózki przywitały nas odgryzając breloki uczniom! To dowód na to, że te malutkie stworzenia mają nie tylko uroczy wygląd, ale także charakter.

Po czasie spędzonym z zwierzętami czekały na nas dalsze atrakcje. Wspólne ognisko, na którym piekliśmy kiełbaski, oraz warsztaty manualne umożliwiły nam rozwijanie kreatywności i budowanie jeszcze głębszych relacji między uczniami.

Po intensywnym dniu zdecydowaliśmy się na zabawy na świeżym powietrzu. Odbył się mecz, rzuty ringami i wiele innych emocjonujących gier, które wzmocniły naszą drużynową więź.

Cieszyliśmy się cały dzień piękną słoneczną pogodą, która tylko podkreśliła urok tego miejsca. Od samego rana mieliśmy okazję obserwować, jak zwierzęta były wypuszczane na pastwiska i wybiegały z radością.

Na ranczu spotkaliśmy także urocze koty, które rozczuliły nas swoim urokiem. Obsługa rancza emanowała przyjazną atmosferą i dbała o nasze bezpieczeństwo i komfort przez cały dzień.

Wielkie podziękowania dla Pana Pawła Charubina oraz gospodarza klasy Jana Długoborskiego, za zorganizowanie tej niezapomnianej wycieczki podczas której przeżyliśmy tę wspaniałą przygodę.

To był dzień pełen uśmiechów i wzruszeń, który na pewno zostanie w naszej pamięci na długo. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i za to, że stworzyliśmy razem niezapomniane wspomnienia!

Skip to content