Dyskoteka andrzejkowa w naszej szkole.

utworzone przez | gru 1, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023, Samorząd Uczniowski

 Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to – zgodnie z tradycją – św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.

Zgodnie z tradycją, 24-go listopada, odbył się w naszej szkole wieczór wróżb połączony z dyskoteką.

Sala nr 19 za sprawą magii i z pomocą uczniów klas 1B LO i 3A technikum zamieniła się w Salę Wróżb. Uczniowie, nauczyciele i przybyli goście mieli możliwość skorzystania z usług wróżki Weroniki, która z pełnym profesjonalizmem przepowiadała przyszłość z dłoni i zapraszała do degustacji ciasteczek z wróżbą i babeczek przygotowanych przez uczniów klasy gastronomicznej. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Wiele śmiechu i radości dostarczały młodzieży przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.

Po wróżbach, uczniowie spokojni o swoją przyszłość, mogli pobawić się przy dźwiękach muzyki i doskonalić swoje umiejętności taneczne.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

 

Skip to content