Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w lekkoatletyce w Białymstoku 02.09.2023

utworzone przez | wrz 10, 2023 | Rok szkolny 2023/2024, Sport

W sobotę 02.09.2023r. na stadionie w Białymstoku odbyły  się zawody lekkoatletyczne, w których wzięli udział zawodnicy klubu „Rotmistrz” Ciechanowiec. Start naszych lekkoatletów był bardzo udany. Nasi młodzi sportowcy zdobyli cztery medale i uzyskali kilka wartościowych wyników.

      Znakomity start w zawodach zaliczył Alan Nagórka, który zdobył złoty medal w rzucie dyskiem i srebrny w pchnięciu kulą.   Dawid Moczulski został srebrnym medalistą w biegu na 2000 metrów a Tymiński Maciek wywalczył brąz w wieloskoku.

      Za start w zawodach w Białymstoku można wyróżnić jeszcze  Piotrka Zalewskiego (bieg na 1000m), Filipa Niemyjskiego (bieg na 1000m) i Adama Walczuka (bieg na 100m). Ta  wyżej wymienionych trójka chłopaków bardzo udanie zadebiutowała w imprezie lekkoatletycznej zajmując czołowe miejsca i uzyskując świetne czasy. Na wielkie brawa zasługuje też Weronika Akonom, która zbliża się w do czołówki województwa w rzucie dyskiem i kolejny udany start Kamila Mądrego w biegu na 100m.

      Wszystkim naszym zawodnikom dziękujemy za udane zawody i życzymy super wyników w kolejnych startach.       

Skip to content