• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Starty naszych lekkoatletów w finale wojewódzkim Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej.

Starty naszych lekkoatletów w finale wojewódzkim Licealiady w Lidze Lekkoatletycznej.

utworzone przez | paź 5, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023, Sport

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w finale wojewódzkim LIGI LEKKOATLETYCZNEJ i XXXIII Memoriale Aleksandra Wojny, który odbył się 29.09.2022 roku w Białymstoku. Chłopcy zajęli drużynowo IV miejsce (na 30 startujących zespołów), dziewczyny VI miejsce (na 20 zespołów).Większość naszych uczniów wykazała się wielką klasą i świetnie indywidualnie wystartowała w swoich konkurencjach zajmując w nich czołowe lokaty. Najwyżej sklasyfikowani zawodnicy z ZSOiZ w Ciechanowcu to:

– Zaremba Wiktoria III miejsce w rzucie oszczepem

– Sacharczuk Aleksandra IV miejsce w rzucie oszczepem

– Wiśniewska Zuzanna VI miejsce w rzucie oszczepem

– Jankowska Natalia V miejsce w skoku wzwyż

– Moczulska Angelika II miejsce w rzucie dyskiem

– Dłuska Alicja VI miejsce w rzucie dyskiem

– Tymińska Natalia II miejsce w pchnięciu kulą

– Jankowska Ewa III miejsce w pchnięciu kulą

– Czmut Szymon VI miejsce w biegu na 800 m

– Szymaniak Mateusz III miejsce w rzucie dyskiem

– Krysiewicz Konrad IV miejsce w rzucie dyskiem

– Zdrójkowski Rafał II miejsce w pchnięciu kulą

– Zawadzki Dominik IV miejsce w pchnięciu kulą

– Szalach Marcin V miejsce w pchnięciu kulą

Wiktoria Zaremba w memoriałowej konkurencji rzutu oszczepem wywalczyła brązowy medal.

Na wyróżnienie zasługują również uczniowie klas I, którzy bez kompleksów walczyli ze starszymi, bardziej doświadczonymi kolegami i osiągali świetne rezultaty. Wielkie gratulacje wszystkim lekkoatletom naszej szkoły za osiągnięte rezultaty i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

Skip to content