ZWYCIĘSTWO naszych chłopaków w ramach I ligi futsalu.

utworzone przez | gru 12, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023, Sport

W dniu 2 grudnia 2022r na hali sportowej KOKIS w Kolnie odbyły się kolejne rozgrywki w ramach I ligi futsalu chłopców. Oprócz ciechanowieckiej drużyny brały w nich udział ZST Kolno, ZST Suwałki i ZS 1 Zambrów.

 Reprezentanci naszej szkoły pod opieką Pani Magdaleny Kujawskiej rozpoczęli licealiadę meczem z Kolnem, w którym po zaciętej walce przeciwnik okazał się lepszy i spotkanie zakończyło się wynikiem 6:3 dla rywali. W tym spotkaniu dla naszej drużyny  trzy bramki zdobył Szymon Balwicki

Następnie na boisku mogliśmy zobaczyć Suwałki w starciu z Zambrowem (3:2).

Po tych rozgrywkach drużyna z ZSOiZ ponownie wkroczyła na boisko aby zmierzyć się z zespołem z Suwałk. Nasi chłopcy dzielnie walczyli o każdą piłkę pokonując przeciwników 5:2. Umiejętnościami strzeleckimi wykazali się: Szymon Balwicki (jedna bramka), Michal Michalski (dwie bramki), Szymon Czmut (jedna bramka), Dawid Grabarz (jedna bramka). Nie możemy zapomnieć o naszym bramkarzu Dawidzie Raźniaku, który w bramce wielokrotnie zatrzymał przeciwnika!

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

                                                                Opiekun zespołu: Magdalena Kujawska

Skip to content