Sukces naszego ucznia w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

utworzone przez | maj 23, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

W poniedziałek, 22 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem, odbyły się Eliminacje Powiatowe  67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego adresowanego do uczniów szkół średnich oraz osób dorosłych. W eliminacjach wzięli udział miłośnicy żywego słowa z powiatu wysokomazowieckiego.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu reprezentował Miłosz Raczkowski, który brawurową recytacją fragmentów prozy Sławomira Mrożka i wiersza Zuzanny Ginczanki, wywalczył pierwsze miejsce i będzie reprezentował powiat wysokomazowiecki w eliminacjach wojewódzkich.

Miłosz zachwycił jury oryginalną, zabawną i pełną pasji interpretacją tekstów  oraz  doborem repertuaru. Gratulujemy sukcesu i życzymy udanego występu w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się już w najbliższy piątek w Podlaskim Instytucie Kultury w Białymstoku.

Ucznia do konkursu przygotowywała Pani Agnieszka Kędzierska.

Skip to content