Szkolenie naszych fryzjerów w Akademii Prosalon Professjonal

utworzone przez | lis 4, 2023 | Aktualności, Technikum

CHANTAL – polska marka kosmetyków do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów.

Wyjazd uczniów klas fryzjerskich do firmy produkującej profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów gdzie tematem przewodnim była koloryzacja włosów.

Chantal jest polską firmą od 30 lat specjalizującą się w produkcji profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów. Wąska specjalizacja pozwoliła im zdobyć eksperckie doświadczenie, które wykorzystują do tworzenia dla swoich klientów bezpiecznych i skutecznych produktów w oparciu o własne oryginalne receptury.        

Młodzież ucząca się w technik usług fryzjerskich i kosmetycznych w naszej szkole po raz kolejny mogła wziąć udział w warsztatach szkoleniowych w Akademii Prosalon Professional. Są one odpowiedzią  na potrzeby nowoczesnego fryzjera- stylisty.  Firma dysponuje autorskim programem szkoleń, prowadzonych przez trenerów akademii. Warsztaty obejmowały zapoznane młodzieży z podstawami koloryzacji i kolorymetrii, a także pracy z kołem kolorów podczas farbowania włosów marką Color Arts.

Instruktor marki przekazał naszej młodzieży wiedzę na temat struktury włosów, pigmentów naturalnych, syntetycznych oraz zasad ich interakcji. Następnie młodzież wykonywała koloryzację na modelkach pod okiem instruktora marki INTENSIS . Spotkanie  zakończyło się rozdaniem dyplomów i drobnych upominków od firmy dla każdego z uczestników szkolenia.

Bardzo dziękujemy Akademii Prosalon Professjonal za gościnność i miłe przyjęcie.

Skip to content