• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Ponowny sukces naszych uczniów Technikum Usług Fryzjerskich i Kosmetycznych

Ponowny sukces naszych uczniów Technikum Usług Fryzjerskich i Kosmetycznych

 Dzień 20 kwietnia okazał się być dla uczennic Technikum Usług Fryzjerskich i Kosmetycznych pasmem sukcesów.

W tym dniu dziewczęta uczestniczyły w VII Akademickich Mistrzostwach Makijażu Fantazyjnego organizowanych przez Zakład Kosmetologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Akademii Nauk Stosowanych w Łomży. Tematem przewodnim konkursu, w którym wystartowało 24 zawodniczki, był „Zaczarowany las”. Ocenie podlegał wykonany makijaż, stylizacja ubioru oraz fryzura jako część składowa całego projektu. Dziewczęta miały 120 minut na zaprezentowanie swoich umiejętności. Jury zwracały uwagę na: umiejętności pracy uczestnika, staranność wykonania, zgodność z tematem Mistrzostw: „W zaczarowanym lesie”, pomysłowośći innowacyjność wykonania makijażu, ogólne wrażenie estetyczne (artystyczny przekaz treści za pośrednictwem wizerunku), wykonanie makijażu poszczególnych elementów: oka, ust. W trakcie prezentacji każda z uczestniczek musiała także krótko wypowiedzieć się nt. swojego projektu.

Pragniemy serdecznie pogratulować wszystkim dziewczętom reprezentującym naszą szkołę a szczególnie tym które osiągnęły znaczące wyniki,  a mianowicie:

·       Wiktora Szabracka, wraz z modelką Klaudią Siekierko, za stylizację „Woda” zajęła I miejsce

·    Agata Siejk, wraz z modelką Katarzyną Olszewską, za stylizację „Muchomorek” zajęła III miejsce

·      Wiktoria Wasilewska wraz z modelką Zuzanną Dacz, za stylizację „Różowa wróżka” otrzymała wyróżnienie

Wymienione dziewczęta oprócz dyplomów otrzymały nagrody rzeczowe. Należy nadmienić że Wiktoria Szabracka i Wiktoria Wasilewska są uczennicami klasy IaTUFiK natomiast Agata Siejk – klasy 3b TUFiK. Szkołę reprezentowały również uczennice:

·       Mantur Martyna wraz z modelką Marleną Niemyńską – 1b TUFiK

·       Rytel Patrycja wraz z modelką Emilią Bukłaho – 3b TUFiK

·       Rostkowska Kamila wraz z modelką Norberczuk Dominiką – 3b TUFiK

·       Olszewska Patrycja wraz z modelką Magdaleną Kaczyńską – 2a TUFiK

·       Ilczuk Weronika wraz z modelką Czarniawską Natalią – 2a TUFiK

·       Stankiewicz Małgorzata wraz z modelką Średnicką Barbarą – 2a TUFiK

·       Kurek Gabriela wraz z modelką Kurek Wiktorią – 2a TUFiK

Wszystkim dziewczętom serdecznie gratulujemy występu ponieważ wykazały się pomysłowością a poziom konkursu i prezentowanych stylizacji był wysoki i wyrównany. Opiekę na przygotowaniem dziewcząt do konkursu sprawowała Pani Emilia Krysińska.

 

Skip to content