• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Sukces naszych uczniów! Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego „Kwiaty”

Sukces naszych uczniów! Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego „Kwiaty”

utworzone przez | wrz 8, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023, Technikum

W dniu 7 września 2022 r. w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom powiatowego konkursu plastycznego „Kwiaty” zorganizowanego przy współpracy Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem. Celem konkursu było przede wszystkim rozbudzanie zainteresowań artystycznych wśród dzieci i młodzieży.

Wśród nagrodzonych znalazło się pięć uczennic Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu. Spośród ponad 400 prac zgłoszonych do konkursu w zróżnicowanych kategoriach wiekowych przyznano nagrody następującym uczennicom naszej szkoły:

Anna Aleksiejuk, kl. 2C Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej – II miejsce

Wiktoria Wojtkowska, kl. 2C Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej – III miejsce

Wiktoria Wiszniewska, kl. 2C Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej  – wyróżnienie

Zofia Wodyńska, kl. 2C Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej – wyróżnienie

Gratulujemy uczennicom oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Skip to content