Uczniowie ZSOiZ na spływie kajakowym.

utworzone przez | wrz 27, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2023/2024, Technikum

21 września  2023 roku  uczniowie klas 3A i 4A technikum  wraz z nauczycielami p. Karoliną Wojtkowską, p. Agnieszką Gaczkowską, p. Eweliną Kozłowską wybrali się na wycieczkę . Na naszą przygodę z kajakami wybraliśmy trasę  Krutyń – Rosocha 9km . Profesjonalnego instruktażu dotyczącego zachowania na wodzie oraz zasad bezpieczeństwa na spływie udzielił nam ratownik .

Uczniowie dobrali się w pary i rozpoczęli dwugodzinny spływ kajakowy.

Był to dzień pełen wrażeń dla wszystkich uczestników wycieczki. Wspólne zmaganie się z wodą na trasie spływu było powodem radości i śmiechu. Wszyscy byli w świetnych nastrojach. Po zejściu z wody spędzaliśmy wspólnie czas przy ognisku piekąc kiełbaski.

Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze wybrać na kolejną taką wycieczkę, aby pokonać następne etapy spływu kajakowego. Wszystkim polecamy taką formę wypoczynku; warto się samemu o tym przekonać.

Skip to content