Udział naszej młodzieży w Dniu Umiejętności Zawodowych

utworzone przez | kwi 28, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

25 kwietnia 2023 roku odbył się Dzień Umiejętności Zawodowych organizowany w ramach projektu „PODLASKA SIEĆ DORADZTWA ZAWODOWEGO” w Podstawowej szkole Nr 2 im. Mikołaja Kopernika Wysokiem Mazowieckiem.

 W tym dniu nasza szkoła prezentowała  umiejętności zawodowe zdobywane w trakcie nauki na różnych kierunkach zawodowych.

  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
  • Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej
  • Technik Usług Fryzjerskich
  • Technik Usług Fryzjerskich i Kosmetycznych
  • Technik Budownictwa
  • Technik Robót Wykończeniowych w Budownictwie
  • Liceum Ogólnokształcące – Oddziały Przygotowania Wojskowego
  • Liceum Ogólnokształcące – Profil Informatyczny i Programowanie

Uczniowie ze szkół podstawowych powiatu wysokomazowieckiego mogli poznać w sposób bardzo praktyczny wiele zawodów. Stoiska miały charakter mobilnych pracowni. Uczestnicy mieli okazje poznać pomoce dydaktyczne, wykonywać różne czynności zawodowe, brać udział w konkursach tematycznych, degustować potrawy.

Skip to content