Uroczyste podsumowanie projektów zrealizowanych w naszej szkole

utworzone przez | lip 1, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

23 czerwca 2023 roku w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Ciechanowcu odbyły się  wyjątkowo dwie ważne uroczystości.  Pierwsza z nich dotyczyła projektów w ramach, których nasza młodzież mogła odbywać staże zawodowe za granicą. W roku szkolnym 2022/2023  aż 98 uczniów wyjechało do trzech państw Włoch, Hiszpanii i Grecji.

Środki na bezpłatne wyjazdy zagraniczne dla naszej młodzieży pozyskał dyrektor szkoły Pan Łukasz Godlewski. Młodzież osobiście złożyła dla Pana dyrektora podziękowania za trud włożony w pozyskanie tak dużych środków finansowych i organizację wyjazdów. 

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wojewódzki Komendant OHP Pani Beata Jolanta Matyskiel oraz Komendant OHP w Zambrowie Pani Grażyna Dembek.

We wstępie wystąpił Pan Łukasz Godlewski – dyrektor ZSOiZ w Ciechanowcu. W swoim przemówieniu szczegółowo podsumował wszystkie informacje związane z realizacją tegorocznych projektów.

Miłe słowa pod adresem uczniów biorących udział w projekcie skierowała Wojewódzka Komendant OHP pani Beata Jolanta Matyskiel, która wraz z Panią Grażyną Dembek oraz młodzieżą podsumowali działania projektowe w Hiszpanii.

W dalszej części uroczystości głos zabrali uczniowie naszej szkoły, którzy zaprezentowali tematyczną część artystyczną. Występy krok po kroku, wprowadzały nas w wakacyjny klimat podróży, prezentując najbardziej znane utwory muzyczne z takich państw jak Włochy, Hiszpania, Francja czy Grecja. Wybór państw nie był przypadkowy, bowiem to właśnie te miejsca są celem naszej młodzież, odbywając między innymi staże zawodowe czy realizując projekty ponadnarodowej mobilności. Piosenki przeplatane były prezentacjami multimedialnymi, które stanowiły krótkie podsumowanie każdej z destynacji. Co ważne uczniowie otrzymali również certyfikaty uczestnictwa w projektach.

Na tym nie poprzestajemy!!! W naszym ZSOiZ w Ciechanowcu przyświecać nadal nam będzie hasło przewodnie wykorzystane w części artystycznej :

„Ten, kto żyje, widzi dużo. Ten, kto podróżuje, widzi więcej”

Do zobaczenia na kolejnym projekcie!!!

Skip to content