• Start
 • /
 • Aktualności
 • /
 • „Święta godne, a nie głodne” – Przedświąteczna Zbiórka Żywności

„Święta godne, a nie głodne” – Przedświąteczna Zbiórka Żywności

utworzone przez | lis 29, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023, Wolontariat

W dniach 25 i 26 listopada uczniowie naszej szkoły wcielili się w rolę wolontariuszy i ruszyli z pomocą w corocznej zbiórce żywności organizowanej przez Bank Żywności przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rodzina w Ciechanowcu. 

Celem akcji jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym rodzinom uczniów naszej szkoły. Zbiórka odbyła się w 8 sklepach na terenie Ciechanowca, w których ponad 35 wolontariuszy naszej szkoły zachęcało mieszkańców Ciechanowca do przekazywania produktów żywnościowych na rzecz osób potrzebujących. Zebrana żywność trafi  do rodzin najuboższych jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

 Na terenie Ciechanowca do akcji zbiórki żywności włączyły się następujące sklepy:

 • Biedronka
 • Dino
 • Topaz
 • Lewiatan
 • Sklep Szczęsny
 • Piekarnia Kobus
 • Delikatesy Spółdzielni Rolniczo-Spożywczej Jedność
 • Odido sklep Sezam

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serca i razem z naszą szkołą tak licznie, i z wielkim zaangażowaniem włączyli się w tegoroczną zbiórkę.

lista wolontariuszy
Skip to content