Wycieczka klasy I B LO

utworzone przez | cze 14, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

Czerwiec  i zbliżający się koniec roku szkolnego to doskonały czas na wspólne klasowe inicjatywy. Dnia 7 czerwca uczniowie klasy I b LO wybrali się na wycieczkę do ciechanowieckiego Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka, aby poznać piękno regionu, wzmocnić poczucie tożsamości regionalnej, ale też zacieśnić klasowe więzi. Zwiedzanie  rozpoczęła wizyta w dziale Dzieje Rolnictwa w Polsce, który  ukazuje najważniejsze zjawiska jakie zaszły w historii rolnictwa. Kolejnym etapem było zwiedzanie wystawy maszyn parowych i ciągników. Mogliśmy też zobaczyć jak wyglądały sale lekcyjne z czasów PRL-u, a zwieńczeniem naszej wędrówki i najbardziej oczekiwaną atrakcją było klasowe ognisko. W radosnej atmosferze cieszyliśmy się piękną pogodą, z apetytem jedliśmy przypieczone kiełbaski, graliśmy w gry zespołowe, śpiewaliśmy popularne hity.  Był to niezapomniany czas!

Skip to content