• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  •  Złoty medal dla naszej zawodniczki w lekkoatletyce -Białystok 07. 06. 2023

 Złoty medal dla naszej zawodniczki w lekkoatletyce -Białystok 07. 06. 2023

utworzone przez | cze 18, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023, Sport

To kolejne zawody, w których ważną rolę odegrała zawodniczka klubu „Rotmistrz” Ciechanowiec, a była nią Zuzanna Kryńska z VI klasy Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu. Zuzia była jedną z faworytek finału wojewódzkiego w rzucie dyskiem i nie zawiodła. Udowodniła, że możemy na nią liczyć i cieszyć się z jej startów. Po emocjonującym konkursie nasza zawodniczka cieszyła się ze zwycięstwa i złotego medalu oraz z wymarzonego podium.

Młoda lekkoatletka z „Rotmistrza” trenuje już dwa lata i z niecierpliwością czekała na swój pierwszy duży sukces. Jak widać trening i talent daje  wysoki wynik i satysfakcję ze startów na zawodach.

Gratulujemy Zuzi i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content