• Start
  • /
  • Pracownicy
  • /
  • Dyrektorzy i Kadra Kierownicza Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu

Dyrektorzy i Kadra Kierownicza Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu

mgr Łukasz Godlewski, dyrektor szkoły od 1 września 2019 r.

Wykształcenie:

  • 2021 r. – Zarządzanie oświatą, studia podyplomowe.
  • 2018 – 2019 r. – Zarządzanie oświatą, studia podyplomowe.
  • 31.03.2016 r. – wszczęcie przewodu doktorskiego na wydziale Instytutu Historii i Nauk Politycznych Uniwersytetu w Białymstoku, temat pracy doktorskiej: „Sejm warszawski 1563/1564 roku. Kontynuacja reform”.
  • 2012 – 2010: Uniwersytet w Białymstoku, Wydział Historyczno-Socjologiczny, kierunek: Historia; specjalność: historia społeczna (studia stacjonarne magisterskie II stopnia).
  • 2010 – 2008: Centrum Edukacji Nauczycieli na Uniwersytecie w Białymstoku. Nabycie uprawnień pedagogicznych do nauczania historii i wiedzy o społeczeństwie.
  • 2010 – 2007: Uniwersytet w Białymstoku, wydział Historyczno-Socjologiczny, kierunek: Historia (studia stacjonarne licencjackie I stopnia).

Przebieg kariery zawodowej:

  • Od 1 września 2019 r. Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.
  • 1 stycznia 2019 r. – 31 sierpnia 2019 r. Zastępca Burmistrza Ciechanowca, Urząd Miejski w Ciechanowcu.
  • 1 września 2016 r. – 31 grudnia 2018 r. Kierownik sekcji przedmiotów artystycznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.
  • Od 1 września 2012 roku – nauczyciel w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.
mgr Katarzyna Rostkowska

mgr Katarzyna Rostkowska

wicedyrektor szkoły

mgr Elżbieta Bryc

kierownik Internatu przy ZSOiZ

mgr Jacek Pietkiewicz

kierownik szkolenia praktycznego

mgr inż. Artur Bojar

mgr inż. Artur Bojar

wicedyrektor szkoły (2019-2022)

mgr Eugeniusz Święcki

mgr Eugeniusz Święcki

dyrektor (2002-2018)

mgr Sebastian Orłowski

mgr Sebastian Orłowski

wicedyrektor (2014-2016)

mgr Ryszard Kulczakiewicz

mgr Ryszard Kulczakiewicz

wicedyrektor (2004-2014)

mgr Grzegorz Guziak

mgr Grzegorz Guziak

wicedyrektor (2008-2009)

mgr Elżbieta Sikoń

mgr Elżbieta Sikoń

wicedyrektor (2002-2004)

mgr Bogdan Olszewski

mgr Bogdan Olszewski

wicedyrektor (1998-2002)

mgr Eugeniusz Święcki

mgr Eugeniusz Święcki

wicedyrektor (1993-1998)

mgr Krystyna Pawlik

mgr Krystyna Pawlik

dyrektor (1989-2002)

wicedyrektor (1982-1989)

mgr Janusz Szulc

mgr Janusz Szulc

dyrektor (1982-1989)

mgr Eugeniusz Marczuk

mgr Eugeniusz Marczuk

dyrektor (1978-1982)

mgr Jerzy Pacholski

mgr Jerzy Pacholski

dyrektor (1973-1978)

mgr Stanisław Rutkowski

mgr Stanisław Rutkowski

dyrektor (1956-1973)

mgr Kazimierz Woźniak

mgr Kazimierz Woźniak

dyrektor (1954-1956)

mgr Henryk Kulczakiewicz

mgr Henryk Kulczakiewicz

dyrektor (1952-1954)

mgr Jan Charszlak

mgr Jan Charszlak

dyrektor (1951-1952)

mgr Michał Wróblewski

mgr Michał Wróblewski

dyrektor (1946-1951)

Skip to content