Integracyjna wycieczka klasy 1A Technikum

utworzone przez | paź 30, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2023/2024, Technikum

W październiku odbyła się wycieczka integracyjna klasy 1 A technikum do Wólki Nadbużnej.  Wólka Nadbużna położona jest w malowniczej Dolinie Bugu, której największym walorem jest rzeka o naturalnym korycie z wieloma skarpami; wyjątkowe bogactwo fauny i flory z udziałem rzadkich i chronionych gatunków roślin i zwierząt oraz oczywiście piękne lasy.  Uczniowie mieli okazję zapoznać się z eksponatami oraz spacerować ścieżką edukacyjno-przyrodniczą. Kolejnym etapem wycieczki był  kompleks wypoczynkowy „Eternite – Poznaj Podlasie” gdzie mogliśmy korzystać z bilarda, kręgli, cymbergaj. Na zakończenie ognisko z kiełbaskami i rozkoszowanie się ostatnimi promieniami słońca 🙂

Skip to content