Kolejne środki na dofinansowane wyjazdy zagraniczne dla naszych uczniów!

utworzone przez | lip 2, 2024 | Aktualności, Wyjazdy zagraniczne

Szanowni Państwo z przyjemnością informuje, iż Dyrektor naszej szkoły Pan Łukasz Godlewski pozyskał kolejne 540 tys. złotych na dofinansowane wyjazdy zagraniczne dla naszych uczniów. Tym razem do Turcji i Włoch!

Łączny koszt zagranicznych wyjazdów na lata 2024-2025 to 1 249 500,00 złotych.

Pozyskane dofinansowanie ze środków zewnętrznych to 1 062 075,00 złotych.

Przedstawiamy zaktualizowany harmonogram wyjazdów zagranicznych dla naszej młodzieży. Możliwe że liczba wyjazdów zostanie zwiększona o wyjazd do Hiszpanii i Chorwacji, ponieważ kolejne dwa projekty są w trakcie oceny merytorycznej.

Składamy serdecznie podziękowania dla Pana Łukasza Godlewskiego za dynamiczny rozwój placówki i pozyskiwane środki zewnętrzne.

Głównymi celami projektów jest wzrost atrakcyjności, jakości, efektywności i skuteczności zawodowego i ogólnego kształcenia w ramach Liceum Ogólnokształcącego, Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia w Ciechanowcu. Realizacja celu odbywać ma się poprzez dalszy rozwój współpracy z zagranicznymi szkołami, instytucjami, przedsiębiorcami oraz stworzenie nowych możliwości rozwoju dla ponad 140 uczniów naszej szkoły.

Skip to content