• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Ognisko integracyjne w gościńcu Jagoda: Magiczne chwile Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej!

Ognisko integracyjne w gościńcu Jagoda: Magiczne chwile Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej!

utworzone przez | lis 24, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2023/2024, Technikum

Mamy zaszczyt ogłosić, że w ubiegłym tygodniu odbyło się niezwykłe ognisko integracyjne, w którym wzięły wszystkie klasy Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej!

Spotkanie miało miejsce w malowniczym Gościńcu Jagoda w Ciechanowcu – miejscu pełnym uroku i inspiracji. Towarzyszyła nam wspaniała muzyka, dodając magicznego klimatu całemu wydarzeniu. Uczestnicy mieli okazję delektować się aromatycznymi kiełbaskami, przekąskami, a także różnorodnymi napojami, ciastami, herbatą i kawą.

Pozytywna Atmosfera była niewątpliwie jednym z największych atutów tego spotkania – pełna uśmiechów, radości i fantastycznej energii! Integracja to nie tylko jedzenie i rozmowy! Uczniowie mieli szansę rozegrać emocjonujący mecz piłki nożnej, skorzystać z huśtawek, pospacerować czy też nawiązać nowe znajomości.

Pogoda sprzyjała! Dzięki niej uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności rysunku odręcznego, korzystając z urokliwej okolicy Gościńca Jagoda.

Dziękujemy wszystkim za udział! Zapraszamy do przeglądania zdjęć i dzielenia się swoimi wspomnieniami. Dzięki Wam to spotkanie było niezapomniane!  Mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie będziemy się spotykać w tak wspaniałych okolicznościach. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Pozdrawiamy

Wychowawcy

Skip to content