• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Otrzęsiny Klas Pierwszych 2023: Kolorowa Eksplozja Rozpoczęcia Roku Szkolnego!

Otrzęsiny Klas Pierwszych 2023: Kolorowa Eksplozja Rozpoczęcia Roku Szkolnego!

5 października 2023 r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych. Od rana po korytarzach chodziły aniołki, diabełki, można było przenieść się w lata 80. i PRL. Wybrane osoby odpowiadały na pytania związane z budynkiem i nauczycielami. Nie obyło się również bez malowania wąsów .

Integrowanie uczniów poprzez wspólną zabawę ma na celu zacieśnianie więzi koleżeńskich i pokazanie, że szkoła jest przyjaznym miejscem do nauki oraz osobistego rozwoju.

Wieczorem pierwszoklasiści stanęli przed kilkoma wyzwaniami, aby zawalczyć o zwycięstwo. Przygotowane przez Samorząd Szkolny konkurencje sprawdzały spryt, sprawność oraz znajomość piosenek, przy których lubią się bawić, zarówno starsi, jak i młodsi. Mimo, że zwyciężyła I D LO, to wszystkim pierwszoklasistom życzymy powodzenia! Po oficjalnym przyjęciu nowych uczniów do społeczności szkolnej, wszyscy bawili się na dyskotece.

Skip to content