Akcja krwiodawstwa zakończona olbrzymim sukcesem!

utworzone przez | wrz 27, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

Jesteśmy dumni, że dnia 21.09.2022 nasi  uczniowie, którzy wspierają chorych i potrzebujących krwi tak tłumnie stawili się do akcji. Cierpliwie czekali na swoją kolejkę kilka godzin, ale wreszcie  43 uczniów oddało ponad 19 litrów bezcennego leku ratującego życie i zdrowie wielu ludzi – krwi. Nigdy jeszcze akcja taka nie spotkała się z tak dużym odzewem – jest to rekord szkoły w ilości uczniów i ilości oddanej krwi. Najwięcej uczniów zgłosiło się z klasy IV C o profilu wojskowym.

 Gorące podziękowania kierujemy do wszystkich. uczniów, którzy  przy okazji akcji honorowego krwiodawstwa zarejestrowali się jako potencjalni dawcy komórek macierzystych.

W imieniu tych, którzy otrzymają od Was dar życie – DZIĘKUJEMY!

Akcję przygotował i nadzorował Wojciech Cieszkowski

Skip to content