• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Kolejne stypendium Prezesa Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu przyznane uczennicy ZSOiZ w Ciechanowcu!

Kolejne stypendium Prezesa Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu przyznane uczennicy ZSOiZ w Ciechanowcu!

utworzone przez | paź 20, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Zarząd Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu przyznał uczennicy kl. III B Liceum Ogólnokształcącego – Oldze Stpiczyńskiej stypendium, za osiągniecie wysokich wyników edukacyjnych.

 Uroczystego wręczenia stypendium dokonał Prezes Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu – Pan Lech Samulski oraz Dyrektor szkoły – Pan Łukasz Godlewski.

To już kolejne stypendium przyznane uczniom naszej szkoły w ramach wieloletniej współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Ciechanowcu. Serdecznie dziękujemy Zarządowi Banku za dotychczasowy współudział we wspieraniu osiągnięć zdolnej młodzieży, zaś nagrodzonej uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

Skip to content