Nie tylko język angielski w naszej szkole

utworzone przez | lis 9, 2022 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023

W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu uczniowie oprócz obowiązkowego języka angielskiego mają również możliwość wyboru dodatkowego języka obcego (niemieckiego, francuskiego bądź rosyjskiego).    

Języki obce mają ogromny wpływ na dorosłe życie, dlatego w naszej szkole kładziemy szczególny nacisk na ich zgłębianie. Wielkim sukcesem może być poczucie, że uczeń potrafi porozumieć się w języku obcym a wysiłek włożony we własną pracę przynosi oczekiwany rezultat.

Oprócz tradycyjnych metod nauczania, czyli wykorzystanie podręcznika i zeszytu, młodzież doskonali swoje umiejętności poprzez: 
– pomoce audiowizualne                            
– projekty wykonywane w grupach
– odgrywanie ról             
– karty pracy     
– zajęcia związane z kulturą danego obszaru językowego           
– udział w zajęciach dodatkowych, rozwijających kompetencje językowe          
               
Już teraz zachęcamy uczniów szkół podstawowych do wyboru klasy o profilu językowym, która zostanie utworzona w roku szkolnym 2023/2024.     

Skip to content