Spływ kajakowy klas 4A LO, 4B LO i 5A TECH

utworzone przez | paź 13, 2023 | Rok szkolny 2023/2024, Wycieczki krajowe

W dniach 4-5 października uczniowie klas 4A LO, 4B LO i 5A TECH wraz z wychowawcami: panią Ewą Radziszewską, panem Bogdanem Olszewskim oraz panem Sebastianem Jakubikiem pożegnali lato wyjazdem na nasze piękne Mazury.

Pierwszego dnia odbył się spływ kajakowy rzeką Krutynią. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni ze swoich umiejętności wiosłowania dotarli bezpiecznie do celu.

Po zakwaterowaniu w przytulnych domkach na ternie ośrodka „WODNIK” i zjedzeniu wyczekiwanej obiadokolacji uczniowie udali się na krótki wypoczynek przed późniejszymi atrakcjami.

Wieczorem wychowawcy zorganizowali ognisko, przy którym młodzież integrowała się wspólnie piekąc kiełbaski, pianki oraz śpiewając piosenki.

Drugiego dnia po śniadaniu odbył się rejs statkiem po Jeziorze Nidzkim, który zakończył się na przystani w Rucianem-Nidzie. A humor nadal dopisywał, czego dowodem były szanty słyszane z górnego pokładu.

Jeszcze tylko obowiązkowy zakup pamiątek i ruszono w podróż powrotną z obowiązkowym przystankiem w najsłynniejszej na świecie restauracji McDonald’s.

Skip to content