Uroczysta gala ogólnopolskiego konkursu graficznego IPN pt. „Zasłużeni dla Niepodległej”

utworzone przez | paź 22, 2023 | Rok szkolny 2023/2024, Technikum

Uroczysta gala ogólnopolskiego konkursu graficznego IPN pt. „Zasłużeni dla Niepodległej”

W urzędzie wojewódzkim w Białymstoku odbyła się uroczysta gala ogólnopolskiego konkursu graficznego IPN pt. „Zasłużeni dla Niepodległej”.

Na konkurs wpłynęło ponad 300 prac z całej Polski. Wśród nagrodzonych znalazła się praca naszej uczennicy Wiktorii Wiszniewskiej z klasy 3C Technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, która zajęła 2 miejsce w kategorii plakat – grafika komputerowa.

Wiktoria stworzyła pracę graficzną ilustrującą wydarzenia związane z historią najnowszą Polski. Jej praca wyróżniała się nie tylko artystycznym talentem, ale także innowacyjnym wykorzystaniem nowych technologii, które były istotnym elementem konkursu. Opiekunem Wiktorii był nauczyciel Bogdan Tarkowski. Gratulujemy Wiktorii i czekamy na kolejne osiągnięcia w dziedzinie grafiki komputerowej.

Skip to content