W środę 19 lutego uczniowie klas technikum o profilu : Technik żywienia i usług gastronomicznych wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych uczestniczyli w targach cukierniczych Expo Sweet w Warszawie, dotyczących najnowszych trendów, innowacji w branży cukierniczej, lodziarskiej, jak i gastronomicznej oraz kawowej.
Expo Sweet to wydarzenie, gdzie liderzy branży zaprezentowali najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, a także innowacyjne rozwiązania w cukiernictwie, kawiarniach i lodziarstwie. Pokazy i warsztaty, będące integralną częścią targów, umożliwiają uczestnikom aktualizację wiedzy, zdobycie nowych umiejętności oraz poznanie najnowszych trendów w branży. Uczestnictwo w targach, to także doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych przyszłych kucharzy ,cukierników, czy restauratorów oraz wymiany doświadczeń. Dynamiczne środowisko targów sprzyja rozwojowi biznesu poprzez bezpośredni kontakt z potencjalnymi partnerami i konkurencją.
Atrakcją dla zwiedzających była również możliwość degustacji , a także zobaczenia i konsumpcji cukierniczych dzieł sztuki zachwycających wyszukanym wyglądem i wykwintnym smakiem.


































