• Start
  • /
  • Aktualności
  • /
  • Technikum
  • /
  • Uczniowie Technik Usług Fryzjerskich i Kosmetycznych odwiedzili Centrum Opiekuńczo- Mieszkalne w Kocach Schabach.

Uczniowie Technik Usług Fryzjerskich i Kosmetycznych odwiedzili Centrum Opiekuńczo- Mieszkalne w Kocach Schabach.

utworzone przez | paź 11, 2023 | Rok szkolny 2023/2024, Technikum

Uczniowie klas o profilu Technik Usług Fryzjerskich i Kosmetycznych Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych odwiedzili Centrum Opiekuńczo- Mieszkalne w Kocach Schabach.  Było to pierwsze , bardzo miłe, z mających się odbywać cyklicznie spotkań. Zostaliśmy tam bardzo mile przyjęci przez personel na czele z panią dyrektor Katarzyną Ewą Kaczyńską oraz seniorami.   To obustronna sąsiedzka pomoc.                                                                                               

W dniu wczorajszym zaaranżowaliśmy tam mały salon fryzjerski. Nasi uczniowie pod opieką pani Sylwii mieli  możliwość praktycznej nauki i doskonalenia własnych, zdobytych już wcześniej umiejętności.  Młodzież musiała zmierzyć się z oczekiwaniami osób starszych. Wymagało to, od nich cierpliwości, wyrozumiałości i wysłuchania potrzeb seniorów. Kształcąc fryzjerów, pokazujemy im różne oblicza tego zawodu , że to nie tylko konkursy, pokazy pięknych  fryzur, wymagające uzdolnień artystycznych, ale także codzienna praca z klientem.

Skip to content