Udział uczniów naszej szkoły w Jarmarku Św. Wojciecha w Ciechanowcu

utworzone przez | kwi 25, 2023 | Aktualności, Chór szkolny, Rok szkolny 2022/2023

23 kwietnia 2023 roku uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu wystawili swoje stanowiska na Jarmarku Św. Wojciecha w Muzeum Rolnictwa im. ks. K. Kluka w Ciechanowcu.

 Uczniowie z kierunków Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Usług Fryzjerskich i Kosmetycznych, Technik Grafiki i Poligrafii Cyfrowej oraz Oddziały Przygotowania Wojskowego z dumą reprezentowali naszą szkołę. Młodzież oferowała ciepłe dania – uwielbianą przez wszystkich babę ziemniaczaną, a także pieczone kiełbaski. Nie zabrakło słodkości takich jak lizaki, ciastka czy kolorowa wata cukrowa. Służyliśmy również ofertą dla dzieci, nasze uczennice wykonywały kolorowe warkoczyki, malowanie twarzy, tatuaże oraz zwierzątka i kwiatki z baloników. Po wykonaniu makijażu i fryzury uczniowie wykonywali zdjęcia, które później drukowali w formie pamiątki. Uczestnicy jarmarku otrzymywali również kolorowanki przygotowane przez uczniów w grafice wektorowej. Na naszym stoisku można było kupić przepiękne, ręcznie robione zawieszki ceramiczne, które nasza młodzież wykonywała na zajęciach dodatkowych. Oddział wojskowy zaprezentował składanie i rozkładanie broni na czas oraz tor młodego kadeta.

Nad naszą młodzieżą czuwali nauczyciele: Pani Karolina Wojtkowska, Pani Ewelina Kozłowska, Pani Sylwia Grzymała, Pani Barbara Pełszyk, Pani Martyna Zdunek, Pani Irina Szymoniak, Pan Paweł Charubin, Pan Bogdan Tarkowski oraz Pan Arkadiusz Kendzierski.

Serdecznie dziękujemy młodzieży oraz nauczycielom za przygotowanie stoiska reprezentującego naszą szkołę. 

Na Jarmarku Św. Wojciecha w Ciechanowcu wystąpił także nasz szkolny chór. Pod kierunkiem Pani Moniki Ilczukmłodzież przygotowała piosenki, których teksty niosą ze sobą przesłania życiowe, a także wzbudzają pozytywne emocje. Artyści zaprezentowali utwory takie jak: „Czas nas uczy pogody” Grażyny Łobaszewskiej, „Nie żałuję” Edyty Geppert, „Sztorm” Cleo oraz „Spełniaj marzenia” Young Stars Team. Przed zebraną publicznością wystąpiły również solistki: Julia Sokołowska, Barbara Średnicka i Karolina Godlewska.

Niezmiernie nam miło, że  uczniowie naszej szkoły mogli umilić piosenką ten piękny, słoneczny dzień wszystkim przybyłym gościom. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy młodzieży należącej do chóru szkolnego za ich występ, jak również widowni za ciepłe przyjęcie i gromkie brawa.

Skip to content