Wyjazd uczniów naszego Technikum Budowlanego na Targi Materiałów Wykończeniowych i Budowlanych w Warszawie!

utworzone przez | mar 25, 2023 | Aktualności, Rok szkolny 2022/2023, Technikum

Dnia 23.03.2023r. 24 uczniów z Technikum Budowlanego odwiedziło targi Warsaw Home Build, gdzie mieli niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z asortymentem setek firm w jednym miejscu i czasie, analizy rynku oraz wymiany wiedzy branżowej z zakresu szeroko rozumianej branży budowlanej i wykończenia wnętrz.

Wyjazd był całkowicie bezpłatny, zorganizowany w ramach projektu unijnego ”Profesjonalizm w działaniu, skuteczność w przyszłości.” Współfinansowany przez Unię Europejską że środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Skip to content